Bucatar/ ajutor bucatar cu experienta

4.000 - 5.500 RON
Angajam pentru cococerie. Salariu 4.000-5.500 lei in functie de experienta. Zona Unirii-centru vechi, program in ture de 2 zile cu 2 zile.

Candidatul ideal :
- experienta relevanta de minim 3 ani in bucatarie cu specific romanesc
- abilitati excelente de coordonare si management al echipei
- cunostinte despre ingredientele si tehnicile traditionale romanesti
- capacitatea de a crea si implementa meniuri inovative
- atentie la detalii si pasiune pentru calitate si prezentare.

Responsabilitati :
- coordonarea si supravegherea echipei din bucatarie
- crearea si actualizarea meniului in concordanta cu specificul romanesc
- asigurarea respectarii standardelor de calitate si igiena
- gestionarea eficienta a stocurilor si aprovizionarii
- colaborarea stransa cu echipa de management pentru a oferi experienta culinara de exceptie.
Domeniu activitate: HORECA, turism Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa
557 vizualizari Bucuresti, Sector 3, 30 Sep. '24 (11:31)
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul