Divizia de evenimente Flavours angajeaza Event Manager

5.000 RON
Angajam Event Manager.
Ne marim echipa in Divizia de evenimente Flavours.
Cautam persoana cu experienta in organizarea evenimentelor.
Locatia se afla in Bucuresti, Sos. Bucuresti - Ploiesti, nr. 172-176, cladirea B, parter, sector 1, Cladirea Willbrook

Cerinte:
• Studii medii/superioare
• Experienta

Conditii:
• Contract de munca pe perioada nederminata si masa asigurata.
• Program de 8 ore, plus 1 ora pauza de masa, 5 zile pe saptamana.
• Program flexibil.
• Orele suplimentare platite.
• Posibilitate de crestere salariala in functie de implicare si performanta.

Responsabilitati:
Seriozitate, amabilitate si placerea de a lucra in echipa.

Atributii:
• Implementare eveniment conform flow-ului stabilit
• Coordonarea fiselor logistice
• Coordonarea personalului

Ne poti contacta:
Alina Musceleanu tel. 0726517420 sau la e-mail nicoleta.soreanu@flavours.ro
Domeniu activitate: Evenimente, divertisment Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: bonus de performanta
554 vizualizari Bucuresti, Sector 1, azi; 14:54
Foto
Trimite CV
Vezi email
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul