Anuntul accesat este inactiv. Iti sugeram anunturi cu caracteristici asemanatoare.

Anunturi active sugerate

6.000 RON
Bucuresti ieri; 10:06
6.500 RON
Bucuresti ieri; 21:18

Anunt inactiv

Electrician/ electromecanic - mentenanta Pipera

1.000 €
Angajam electrician/ electromecanic. Experienta in mentenanta pentru cladiri de birouri sau spatii comerciale, program ture 12/24 - 12/48 sau de program de 8h/zi (electric, termic, HVAC, pompe). Salariu 4.000-4.500 lei + tichete de masa si alte beneficii.

Responsabilitati:

Supraveghere instalatii electrice, intretinere si remediere echipamente aferente;
Mentenanta instalatie electrica in cadrul parcului de cladiri de birouri;

Beneficii:
- Tichete masa - 30 lei/ zi;
- Prime de Paste si Craciun;
- Abonament medical la clinica privata;
- Locatie stabila in zona Pipera, (la aproximativ 5 minute de statia de metrou Pipera);

Alte detalii se pot obtine prin telefon la nr. 0752.214.753
Domeniu activitate: Constructii Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: locatie fixa Pot aplica studenti: nu Beneficii: ab. servicii medicale, tichete de masa
433 vizualizari Bucuresti, Sector 1, 01 Iul. '24 (12:57)
Foto