Sofer distributie, gestionar

3.400 - 3.500 RON
ANGAJAM SOFER distributie -gestionar depozit
Depozit situat in Bucuresti,sectorul 2 ,zona gara Obor.
Cerintele postului
• Carnet de conducere categoria B si experienta in sofat
• Persoane punctuale,responsabile, ordonate, atente la detalii
• Studii medii
• Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj
• Cunostinte operare PC
• Rezistenta la efort fizic - nivel mediu, abilitatea de a lucra in echipa
• Persoane fara antecedente penale
Responsabilitati:
• Raspunde de verificarea comenzii, incarcarea acesteia in masina si de buna depozitare a produselor transportate.
• Respecta timpii de livrare si planificarea rutei de livrare.
• Raspunde de actele masinii si de verificarea zilnica a starii masinii.
Conditii Oferite
Contract de munca, program flexibil
Salariu fix net 3500 lei
bonusuri
Domeniu activitate: Soferi, transport Tip colaborare: Perioada nedeterminata Locatie job: mobilitate / activitate teren Pot aplica studenti: nu Beneficii: bonus de performanta
812 vizualizari Bucuresti, Sector 2, azi; 11:27
Trimite CV
Anunturile utilizatorului
Distribuie anuntul