Consultant Vanzari.

600 €
Descriere:
Esti pasionat de interactiunea cu oamenii si ai abilitati excelente de comunicare?
Ei bine, noi suntem in cautarea ta!

Responsabilitatile tale:
Promovezi si vinzi produsele noastre printr-o interactiune directa si plina de energie cu clientii.
Identifici si dezvolti noi oportunitati de vanzare prin construirea si mentinerea relatiilor cu clientii nostri.
Cerintele tale:
Abilitati excelente de comunicare si negociere.
Capacitatea de a lucra eficient in echipa si de a atinge obiectivele de vanzare.
Flexibilitate si adaptabilitate intr-un mediu dinamic.
Abilitati bune de organizare si gestionare a timpului.
Permis de conducere categoria B.
Masina personala este necesara.

Ce oferim:
Un pachet salarial atractiv, inclusiv comisioane si bonusuri pentru performante.
Oportunitati de avansare in cadrul companiei.
Dezvoltare personala si profesionala sustinuta.
Sansa de a face parte dintr-o companie cu o reputatie solida in domeniul vanzarilor directe.
Daca esti pregatit sa iti incepi sau sa iti continui cariera in vanzari si sa te alaturi unei echipe dinamice, trimite-ne CV-ul tau. Te asteptam cu nerabdare sa facem cunostinta;
Caracteristici
Pot aplica studenti: da
713 vizualizari Bucuresti, Sector 3, azi; 10:33
Foto