Manipulant marfa.

3.600 - 3.700 RON
Pentru clientul nostru, casa de expeditii ce ofera servicii din intregul lant logistic, suntem in cautare de noi colegi pentru pozitia de Manipulant Marfa in cadrul echipei din Otopeni, Jud. Ilfov.

Cerinte:
8 Clase finalizate;
Rezistenta la efort fizic sustinut;
Seriozitate si implicare;

Responsabilitati:
Incarcare/ descarcare marfa;
Paletizare baxuri;
Infoliere paleti;

Program de lucru:
L-V, 06:30 - 15:00;

Transport: Asigurat si Gratuit din Bucuresti, Otopeni, Buftea, Afumati, Fierbinti, Urziceni, Balotesti;

Venit total net lunar: 3.600 lei - 3.700 lei compus din:
Salariu net: 2.600 lei;
Tichete de Masa: 840 lei/luna;
Bonus prezenta: 200 lei/luna;

Pentru angajari, trimiteti CV-ul dvs. pe adresa noastra de e-mail r e c r u t a r e @ w o r k i n g . r o sau ne puteti contacta la numarul de telefon 0722 316 302.

Prin trimiterea CV-ului Dvs. ne dati acordul pentru prelucrarea datelor personale in scopul angajarii pe postul urmarit, in cazul in care veti corespunde cerintelor job-ului. Va puteti retrage acordul oricand cu un e-mail la aceeasi adresa, in acest sens!
Caracteristici
Pot aplica studenti: nu
24 vizualizari Bucuresti, Sector 1, azi; 17:18
Foto