Stager FDATS230 automatizare monofazata pentru generatoare, 4poli, 34A, 15Vcc
1 / 1 ...
Vezi mai multe detalii si cumpara
Descriere
Descreire: Automatizare compatibila cu toate modelele de generatoare care au comanda pe trei fire si toate automatizarile seria YA. Date tehnice: Tensiune nominala: 230 V Curent nominal: 34.78 A Numar poli: 4 Grad de protectie: IP23 Tensiune: 9 15 Vcc Curent nominal al contactorului: 34.78 A (11.55 A x 3) Protectie supratensiune subtensiune: nu Incarcator: Tensiune de intrare: 90 260Vca Tensiune de iesire: 13.8Vcc ( 2%) Curent de incarcare: 1A Incarcator baterie: 12V 14Vcc Dimensiuni: 430 x 315 x 190 mm Greutate: 2 kg Lungimea cablului de conectare: 3 m Temperatura de lucru: (-15 60) ?C Conditii de depozitare: (-25 80) ?C Diametru cablu: 6mm ?