Stager YA200125F12 automatizare monofazata 125A, 12Vcc
1 / 1 ...
Vezi mai multe detalii si cumpara
Descriere
Automatizare seria YA cu functie AMF, pentru generatoare diesel Stager in 1500rpm Date tehnice: Tensiune: 230V 50Hz (monofazat, 2 poli) Curent nominal: 125A Sursa incarcare baterie: 12Vcc Grad de protectie: IP23