Stager YA40160F24 automatizare trifazata 160A, 24Vcc
1 / 1 ...
Vezi mai multe detalii si cumpara
Descriere
Automatizare seria YA cu panou de control si functie AMF, pentru generatoare diesel Stager in 1500rpm Date tehnice: Tensiune: 400V 50Hz (trifazat, 4 poli) Curent nominal: 160A Sursa incarcare baterie: 24Vcc Grad de protectie: IP23