Citatii, licitatii, notificari - Anunturi afaceri, diverse Bucuresti
Stoian Adrian si Stoian Alexandra Georgiana anunta, conform dispozitiilor Legii nr. 50/1991 privind autorizarea executarii lucrarilor de constructii, cu modificarile si completarile ulterioare, obtinerea...
ai defunctului Barbulescu Grigore decedat la data de 07.07.2005 cu domiciliul Bucuresti, Aleea Zorelelor nr. 2, sunt rugati sa se prezinte la data de 5.09.2006 la Notariat Cartier Militari Piata Veteranilor,...
Consiliul de Administratie al „MASTER”S.A., convoaca Adunarea Generala Ordinara la data de 07 octombrie 2026, ora 15.00, la sediul societatii, din Bucuresti, Sectorul 6, B-dul. Iuliu Maniu, nr. 246, cu...
cu sediul in Bucuresti, bd. Libertatii nr. 6, bl. 116, sc. 1, et. 1, ap. 3,sector 4, CUI 14858323, J2004004749408/ 02.04.2025 solicita eliberarea Autorizatiei de Mediu pentru activitatile CAEN 1330- finisarea...
Autorizatie construire Nr 534 din 23.07.2026 pe numele Popescu Raul Leonard ,imobil Str Fainari Nr 30 sector 2 se autorizeaza : modificarea temei de proiectare,la constructia autorizata prin AC nr645/35...
eventualii mostenitori ai def Meresciu Sorina sunt invitati sa se prezinte la 16.09.2026, ora 11:00 la sediul Biroului Notarial Popescu Mirela din Bucuresti, Valea Argesului nr. 2, bl. 522, sector 6 pentru...
Eventualii mostenitori ai defunctului Firica Stefana sunt invitati sa se prezinte la 17.09.2026, ora 14.00 la sediul Biroului Notarial Ratiu Janina Gabriela din Bucuresti, Strada Mendeleev nr. 35, Sector...
S.C. RAJA S.A., cu sediul in Municipiul Constanta, str. Calarasi, nr. 22-24, judetul Constanta, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul:...
anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul CONSTRUIRE 3 IMOBILE CU DESTINATIA DE LOCUINTE COLECTIVE S+P+3E+4R DUPLEX, SI AMENAJARE LOC DE JOACA,...
Eventualii mostenitori ai def. Vlad Paula-Georgeta sunt invitati sa se prezinte la 15.09.2026, ora 11:00 la sediul Biroului Notarial Popescu Mirela din Bucuresti, Valea Argesului nr. 2, bl. 522, sector...
SC ALMA IRIMIA SRL titular al proiectului „Construire spalatorie auto”, anunta publicul interesat asupra luarii deciziei etapei de incadrare de catre Directia Judeteana de Mediu Botosani, in cadrul procedurii...
Eventualii mostenitori ai def. Titel Eufrosina sunt invitati sa se prezinte la 15.09.2026, ora 10:00 la sediul Biroului Notarial Popescu Mirela din Bucuresti, Valea Argesului nr. 2, bl. 522, sector 6...
Societatea pentru Servicii de Telecomunicatii si Tehnologia Informatiei in Retele Electrice de Transport „TELETRANS” S.A. scoate la vanzare, prin licitatie publica deschisa cu strigare, mijloace fixe...
Subsemnatul BURLACU EUGEN aduce la cunostinta tuturor persoanelor interesate obtinerea Autorizatiei de construire nr.395/23.06.2026 privind terenul din Bucuresti, Str.Vaselor nr.41, cu descrierea lucrarilor:...
Eventualii mostenitori ai def. Pantazica Olivia Daniela sunt invitati sa se prezinte la 15.09.2026, ora 10:00 la sediul Biroului Notarial Popescu Mirela din Bucuresti, Valea Argesului nr. 2, bl. 522,...
cu sediul in jud. Ilfov, sat Domnesti, com. Domnesti, str. Morii nr. 32, cam. 3, inregistrata la ONRC Bucuresti sub nr. J 2024002822231, cu CUI nr. 49931010 informeaza pe cei interesati ca s-a depus solicitarea...
sunteti chemat la Judecatoria Sectorului 1, Bucuresti, complet C5, sala 201, in data de 22 septembie 2026, in calitate de parat, in dosarul 1142/299/2024*-divort rejudecare, in contradictoriucu reclamanta...
Eventualii mostenitori ai def Ochinciuc Radu Constantin sunt invitati sa se prezinte la 07.09.2026 ora 10:00 la sediul Biroului Notarial Popescu Mirela din Bucuresti, Valea Argesului nr 2 bl 522 sector...
CIOROABA VASILE, anunta public obtinerea Autorizatiei de Construire nr. 288/03/R/55932 din 13.08.2026, eliberata de Primaria Sector 1, Bucuresti, cu titlul „Continuare lucrari autorizate in baza Autorizatiilor...
Subsemnatul Rachid Rachid cu domiciliul in Bucuresti, titular al Autorizatiei de construire nr. 624 din data de 13.11.2025, emisa de Primaria Sector 2 a Municipiului Bucuresti, anunt inceperea lucrarilor...
Eventualii mostenitori ai def Catalinoiu Dumitru sunt invitati sa se prezinte la 15.09.2026 ora 10:00 la sediul Biroului Notarial Popescu Mirela din Bucuresti, Valea Argesului nr 2 bl 522 sector 6 pentru...
S.C. Raja S.A., cu sediul in Municipiul Constanta, str. Calarasi, nr. 22-24, judetul Constanta, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul:...
In conformitate cu dispozitiile Legii nr.102 din 13 aprilie 2023, alineatul 23^3 privind autorizarea executarii lucrarilor de constructii, cu modificarile si completarile ulterioare, Patrascu Nicole-Alexandra,...
incepere14 /09/2026 lucrari constuctie imobil locuinta unifamiliala p+1 corp C1 SI C2, conform ac 919/ din 18/08/2026, str Drumul GuraFagetului nr 48, beneficiar Marchidanu Catalin, Marchidanu Constanta...
Eventualii mostenitori ai def. Cheratoiu Valentin sunt invitati sa se prezinte la 21.09.2026, ora 10:00 la sediul Biroului Notarial Popescu Mirela din Bucuresti, Valea Argesului nr. 2, bl. 522, sector...
Eventualii mostenitori ai def Tudorache Ion sunt invitati sa se prezinte la 15.09.2026, ora 11:00 la sediul Biroului Notarial Popescu Mirela din Bucuresti, Valea Argesului nr 2 bl 522 sector 6 pentru...
eventualii mostenitori ai def. Vilcu Maria sunt invitati sa se prezinte la 15.09.2026, ora 11:00 la sediul Biroului Notarial Popescu Mirela din Bucuresti, Valea Argesului nr. 2, bl. 522, sector 6 pentru...
Eventualii mostenitori ai def. Manda Constantin sunt invitati sa se prezinte la 15.09.2026, ora 11:30 la sediul Biroului Notarial Popescu Mirela din Bucuresti, Valea Argesului nr. 2, bl. 522, sector 6...
Câte zile libere legale sunt în 2026 * Idei de vacanțe în 2026 cu ocazia zilelor libere legale * Cum...
Ce finanțări există, cine le poate primi, cum ceri bani de la Comisia Europeană, cât durează să obții...
Ce înseamnă și cum se calculează randamentul unei investiții imobiliare; Ce randament e bun; Cum se...
