Garsoniere de inchiriat

Subrubrica: garsoniera
...
310 €

Direct proprietar, fara comisioane si agenti, 4/4, mobilat, aer conditionat, 34 mp utili, curat, zona verde, 12 minute metrou P-ta Sudului, o luna garantie, o luna chirie, fara animale de companie.

Suprafata 34 mp Decomandat Mobilat Utilat M 14 min. 5 Km
Bucuresti, azi; 12:03
...
380 €

Se ofera spre inchiriere o garsoniera moderna, impecabila, situata la parterul unei case complet renovate (interior + exterior), intr-o zona foarte buna, linistita si bine conectata la mijloare de transport,...

Suprafata 29 mp Decomandat Mobilat Utilat M 9 min. 5.1 Km
Bucuresti, azi; 19:12
...
1.600 RON

Aleea Terasei, 2 statii Piata Sudului, confort 1, parter din 4, gresie, faianta, termopan, tv, mobilat si utilat, 1+1, dupa orele 17 sau in weekend

Suprafata 34 mp Decomandat Mobilat Utilat M 13 min. 5.1 Km
Bucuresti, ieri; 16:33
...
2.100 RON

Se inchiriaza o garsoniera de tip studio situata in complexul Neofort, in zona Fundeni la 2 min de spitalul Fundeni si 5-7 min de parcul Motodrom, bloc construit in 2020, loc de parcare pazit 24/7 langa...

Suprafata 37 mp Semidecomandat Mobilat Utilat 5.1 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
300 €

Bucur Obor, garsoniera mobilata si utilata complet modern, amenajata, libera, merita vazuta, situata la un minut de metrou Bucur Obor,

Suprafata 28 mp Decomandat Mobilat Utilat M 7 min. 5.2 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
1.850 RON

Piata Sudului 10 minute et 6/10, dec, bloc 2018, mobilata utilata complet, centrala termica ,libera, zona civilizata

Suprafata 35 mp Decomandat Mobilat Utilat M 16 min. 5.3 Km
Bucuresti, 25 Februarie '26
...
400 €

9/11, dec, 36 mp, bloc mixt, renovata recent, mobilata modern, utilata complet, reabilitat termic, vedere pe spate, liniste, pe mijloc, contorizata, balcon spatios, gresie, faianta, parchet, termopan,...

Suprafata 34 mp Decomandat Mobilat Utilat M 12 min. 5.3 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
250 €

inchiriez garsoniera zona Brancoveanu,vizavi de spitalul de copii Marie Curie.

Decomandat Mobilat Utilat 5.4 Km
Bucuresti, azi; 08:54
...
375 €

Se inchiriaza garsoniera cocheta si eleganta, situata ultracentral, pe strada Maria Rossetti, intr-un imobil solid, construit in 1947, parter din 7 etaje. Proprietatea este complet mobilata si utilata,...

Suprafata 27 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 12 min. 5.4 Km
Bucuresti, azi; 11:41
...
400 €

Va ofer spre inchiriere o garsoniera situata in zona Universitate strada Doamnei. Garsoniera se afla la etajul 2 din 7 etaje, se inchiriaza mobilata si utilata complet, exact asa cum se prezinta in fotografii....

Suprafata 30 mp Mobilat Utilat M 1 min. 5.5 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
450 €

Imobiliare Solutions Group va ofera spre inchiriere o garsoniera situata in complexul ISG Residence III, Garsoniera are suprafata de 32 mp utili, si este la etajul 6/9, intr-un imobil construit in anul...

Suprafata 32 mp Decomandat Mobilat Utilat 5.6 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
450 €

Imobiliare Solutions Group va ofera spre inchiriere o garsoniera decomandata, cu o suprafara utila de 42 mp, Este situata la etajul 6/12 si dispune de finisaje superioare precum: gresie, faianta, parchet,...

Suprafata 42 mp Decomandat Mobilat Utilat 5.6 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
750 RON

inchiriez garsoniera unei persoane serioase, salariate. Blocul este in Aleea Nehoiu nr. 1, la fostele camine. Chirie 750 lei, 1 luna +1luna . Se ofera factura fiscala. Camera este utilata cu cabina de...

Suprafata 16 mp Nemobilat Utilat partial 5.6 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
350 €

Se ofera spre inchiriere o garsoniera moderna in zona Noul Popesti-Leordeni - Dimitrie Leonida Metrou, Drm. Fermei 97, cu suprafata de 37 mp, situata la parterul inalt(similar cu etajul 1) al unui bloc...

Suprafata 37 mp Decomandat Mobilat Utilat M 16 min. 5.6 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
540 €

Ultracentral, va prezentan spre inchiriere pe str. Academiei la 3 min. de metrou, o garsoniera spatioasa in suprafata de 35 mp, situata la et. 1 din 7, vedere pe spatele blocului, renovata, mobilata si...

Suprafata 35 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 5 min. 5.6 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
1.250 RON

16 mp, parter/4, curata, renovata, o persoana, preferabil fara animale, sau o garantie in plus pt. talie mica, agentie

Suprafata 16 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 14 min. 5.6 Km
Bucuresti, azi; 10:28
...
340 €

Se inchiriaza o garsoniera situata in bloc mixt in zona doamna ghica la doar 5 min de parcul plumbuita, etaj 7/10, bloc construit in 1978 reabilitat termic, orientata spre soare, renovata complet, mobilata...

Suprafata 37 mp Decomandat Mobilat Utilat 5.6 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
300 €

cf. 1, maxim 2 pers. fara animale, et. 8/10, agentie

Suprafata 35 mp Decomandat Mobilat Utilat 5.7 Km
Bucuresti, azi; 10:28
...
250 €

16 mp, parter, maxim 2 pers. fara animale, agentie,

Suprafata 16 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 16 min. 5.7 Km
Bucuresti, ieri; 11:07
...
320 €

garsoniera et. 3/4, economica, centrala termica, sic, modern, baldachin, p, g, f, t. Acces la: SPA, piscina, mag. alimentar, wellness. Termen lung. Libera. Urgent. Garsoniera se afla in complexul rezidential...

Suprafata 37 mp Semidecomandat Mobilat Utilat 5.8 Km
Bucuresti, 13 Mai '26
...
350 €

Complex Viva Residence - Berceni -complet mobilat si utilata -2 minute pe jos metrou Aparatorii Patriei -contract ANAF -1 luna echivalentul garantiei si 1 luna avans -fara animale de companie

Suprafata 34 mp Decomandat Mobilat Utilat 5.8 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
1.450 RON

constructie noua, mobilata si utilata nou, 25 mp, et. 2/2, 1 persoana fara animale, doar cetateni romani, agentie

Suprafata 25 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 7 min. 5.8 Km
Bucuresti, azi; 10:19
...
350 €

garsoniera de inchiriat situata intr-un bloc nou dat in folosinta in anul 2023, in zona Berceni pe Bl. Metalurgiei vis a vis de Grand Arena, la et. 7/11, 40 mp, mobilata, utilata pe comanda, centrala...

Suprafata 39 mp Decomandat Mobilat Utilat 5.8 Km
Bucuresti, 05 Februarie '26
...
320 €

langa Hotel Colentina, aproape BCR, cf. 1, dec., 34 mp, bloc mixt, baie cu fereastra, mobilata, utilata, imb., g, f, p, termopan, um,ac., pe mijloc, orientare S, av. 1+1. Bloc civilizat, garsoniera de...

Suprafata 34 mp Decomandat Mobilat Utilat 5.8 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
350 €

Se ofera sapre inchiriere o garsoniera superba aflata in Popesti Leordeni, cu suprafata utila de 39 mp, terasa generoasa de 6 mp, strada Biruintei 71B, la doar 5-8 minute fata de Pasarela Metrou Berceni,...

Suprafata 39 mp Decomandat Mobilat Utilat M 15 min. 5.9 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
319 €

Inchiriere garsoniera, Colentina-Teiul Doamnei, zona Doamna Ghica, Str. Luntrei nr. 6, suprafata aprox. 28 m2, etaj 7/10, mobilata si utilata nou si modern (g+f+p+t+um). Garsoniera a fost renovata total...

Suprafata 28 mp Decomandat Mobilat Utilat 5.9 Km
Bucuresti, ieri; 17:11
...
330 €

garsoniera se afla intr-un complex rezidential, dat in folosinta in decembrie 2021. Este situata la etajul 2. Are incalzire in pardoseala. Este vis-a-vis de Grand Arena (3 minute de mers pe jos).

Suprafata 33 mp Decomandat Mobilat Utilat M 19 min. 5.9 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
250 €

proprietar inchiriez garsoniera mobilata, utilata. Pentru mai multe detalii, daca chiar va intereseaza cu adevarat, sunati-ma la tel. sa vb ok

Suprafata 32 mp Decomandat Mobilat Utilat M 8 min. 5.9 Km
Ilfov, azi; 19:21
...
321 €

Garsoniera de inchiriat, in complex rezidential, complet mobilata, cu bucatarie inchisa, cu aer conditionat (urmeaza sa se puna), cu balcon inchis, la etajul 4/4, SD, constructie 2022, cu o suprafata...

Suprafata 36 mp Semidecomandat 5.9 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
530 €

Studio ultracentral, proprietar, str. Matei Millo 12, 42 mp, imobil deosebit, elegant, construit de celebrul ing. Prager, deasupra la oficiul postal 1/cocktail bar oficiul 1, etaj 4/6, fara urgenta seismica,...

Suprafata 42 mp Decomandat Mobilat Utilat M 8 min. 5.9 Km
Bucuresti, azi; 19:27
...
280 €

Va ofer spre inchiriere o garsoniera in zona Romana-Universitate, situata stradal pe bulevardul Magheru, la aproximativ 6 minute de mers pe jos pana la statia de metrou. Garsoniera se afla la etajul 3...

Suprafata 16 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 6 min. 5.9 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
350 €

Garsoniera de inchiriat, la 1 minut de Metrou Eroii Revolutiei, ideala pentru termen lung. Complet mobilata si utilata, curata, luminoasa si eficient compartimentata. Acces rapid la transport, magazine...

Suprafata 30 mp Semidecomandat M 8 min. 5.9 Km
Bucuresti, 06 Aprilie '26
...
250 €

particular Colentina, capat tramvai 21, casa curte, ofer spre inchiriere garsoniera (camera, baie, bucatarie) mobilat, utilat, curat, separat, conditii, 1+1, 250 euro,

Suprafata 12 mp Decomandat Mobilat Utilat 6 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
400 €

Va propunem spre inchiriere o garsoniera situata intr-una dintre cele mai cautate zone ale Capitalei, in proximitatea punctelor de mare interes precum Parcul Cismigiu, Calea Victoriei, Sala Palatului,...

Suprafata 25 mp Semidecomandat Nemobilat Neutilat M 9 min. 6 Km
Bucuresti, ieri; 21:40
...
350 €

garsoniera confort 1 semidecomandat, mobilat modern, etaj 5/10, frigider, aragaz, masina de spalat, gresie, faianta, parchet, termopan.

Suprafata 45 mp Semidecomandat Mobilat Utilat 6 Km
Bucuresti, azi; 16:54
...
350 €

Se inchiriaza o garsoniera situata pe bulevardul Ghica Tei in plan 2 la doar 5 min de parcul circului si parcul tei, la 2 min de facultatea de constructii, etaj 7/10, 41 mp, decomandata, renovata, mobilata...

Suprafata 41 mp Decomandat Mobilat Utilat 6 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
380 €

garsoniera, etaj 5, bloc nou, decomandata, moderna, mobilata si utilata la nivel premium, centrala termica, cartier rezidential, libera imediat,

Suprafata 38 mp Decomandat Mobilat Utilat 6 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...

str. Brezoianu, metrou aproape, gars. mobilat utilata modern, libera, centrala termica proprie, contract Anaf, agentie imobiliara

Mobilat Utilat 6.1 Km
Bucuresti, 13 Mai '26
...
360 €

Garsoniera confort 1 semidecomandat, mobilat nou, frigider, aragaz, masina de spalat rufe, aer conditionat, centrala proprie, balcon inchis, incalzire in pardoseala, bloc 2025

Suprafata 31 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 12 min. 6.1 Km
Ilfov, azi; 16:40
...
350 €

Garsoniera mobilata si utilata decomandata - complet in Vila, la 6 min. statia de metrou Eroii Revolutiei. Garsoniera este renovata si igienizata recent, este la etajul 2 in vila tip bloc (acces separat)...

Suprafata 40 mp Decomandat Mobilat Utilat M 7 min. 6.1 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
1.400 RON

Str. Inginerilor Tei, 5/10, cf.1 sporit, dec, 42 mp, bloc de garsoniere, reabilitat termic, 2 lifturi, mobilata modern, utilata complet (masina de spalat, frigider, aragaz), gresie, faianta, parchet,...

Suprafata 42 mp Decomandat Mobilat Utilat 6.1 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
1.400 RON

Suprafata 42 mp Decomandat Mobilat Utilat 6.1 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
420 €

Garsoniera de inchiriat | Parcul Circului – Barbu Vacarescu | Balcon generos | 420€/luna Garsoniera spatioasa, situata intr-o zona linistita, pe o strada cu blocuri de 4 etaje, in imediata apropiere a...

Suprafata 40 mp Decomandat 6.2 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
350 €

Garsoniera are 40mp, se afla in zona Colentina, parc Plumbuita este mobilata si se afla la parter. Vizionare dupa ora 16:00

Suprafata 40 mp Decomandat Mobilat Utilat 6.2 Km
Bucuresti, 13 Mai '26
...
350 €

Garsoniera se afla la etajul 6/10, totul nou, constructie 1992, 43mp mobilat elegant cu 1 pat dublu de 160/200 si o canapea extensibila, in zona foarte linistita si dispune de toate accesoriile necesare...

Suprafata 43 mp Decomandat Mobilat Utilat 6.2 Km
Bucuresti, 13 Mai '26
...
340 €

Se ofera spre inchiriat o garsoniera situata stradal pe Bulevardul Lacul Tei, parcul tei la 2 min, parcul circului la 5 min, bloc mixt, reabilitat termic, construit in 1978, etaj parter din 10, decomandata,...

Suprafata 38 mp Decomandat Mobilat Utilat 6.2 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
400 €

Inchiriere garsoniera, complet mobilata su utilata, spatioasa, balcon, bloc deosebit, anvelopat, la doar 1 minut de parc si cateva minute de metrou. - Agentia Estate Advisers

Suprafata 45 mp Decomandat Mobilat Utilat M 12 min. 6.2 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
399 €

Se ofera spre inchiriere o garsoniera cocheta de inchiriat aflata la prima inchiriere in zona Popesti-Leordeni - Metrou Berceni, in complexul Deco Residence, cu suprafata de 42 mp, situata la etajul 5...

Suprafata 41 mp Decomandat Mobilat Utilat M 9 min. 6.3 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
300 €

Va oferim spre inchiriere o garsoniera pe Sos.Giurgiului - Piata Progresul. Etajul 7/10, suprafata 32mp, mobilata si utilata, libera. Pret 300 euro. Comision 50%! Pentru detalii suplimentare si vizionari...

Suprafata 32 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 18 min. 6.3 Km
Bucuresti, azi; 20:17
...
450 €

Garsoniera de lux in apropierea Parcului Carol situata pe strada Doctor Constantin Istrati, nr. 53, in complexul rezidential NOVUM VIILOR , complet utilata si mobilata premium. Suprafata utila: 37 mp...

Suprafata 42 mp Decomandat Mobilat Utilat 6.3 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
Articole recomandate
Randament și amortizare in imobiliare

Ce înseamnă și cum se calculează randamentul unei investiții imobiliare; Ce randament e bun; Cum se...

10.02.2026 Imobiliare 6.030
Asigurarea de chiriaș – fiță sau necesitate pe piața imobiliară românească?

Ce acoperă și ce nu asigurarea de răspundere civilă a chiriașului; Cât costă; Este obligatorie?; Care...

04.09.2025 Imobiliare 3.926
Cum și când declari contractul de chirie la ANAF

Acte necesare pentru declararea contractelor de închiriere la ANAF; Avantajul înscrierii contractului...

29.03.2024 Utile 121.058

Descopera cele mai noi anunturi de inchirieri garsoniere Bucuresti - Ilfov

Pe Anuntul Telefonic gasesti cele mai noi anunturi cu garsoniere de inchiriat in Bucuresti - Ilfov sau alte orase din tara, direct de la proprietari, agentii sau dezvoltatori imobiliari. Indiferent de bugetul de care dispui, aici gasesti preturi atractive si pentru orice buzunar.

Gaseste usor si rapid o garsoniera de inchiriat in Bucuresti

Pentru a gasi mai repede garsoniera de inchiriat din Bucuresti pe care ti-o doresti, poti filtra anunturile dupa:

  • zona, cartierul sau sectorul preferat
  • anul constructiei blocului 
  • suprafata si tipul garsonierei (decomandata / semidecomandata)