Apartamente 3 camere de vanzare

Subrubrica: 3 camere
...
135.000 €

Va prezentam un apartament de 3 camere situat pe strada Postavarul, vav restaurant Ilcontro, la 15minute metrou Nicolae Grigorescu, stradal, intr-un bloc de 4 etaje, reabilitat, la parter, cu vedere mixta....

Suprafata 68 mp An 1970 Decomandat Etaj parter din 4 M 10 min. 239.3 Km
Bucuresti, ieri; 16:18
...
128.000 €

VB1425789 Vectorial Broker va prezinta un apartament de 3 camere in Titan, reper 1 Decembrie- McDonalds, confort 1 semidecomandat, avand suprafata de 75 mp, cu 2 bai si 1 balcon. Locuinta este situata...

Suprafata 70 mp An 1981 Semidecomandat Etaj 10 din 10 M 19 min. 239.3 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
125.000 €

Se ofera spre vanzare un apartament de 3 camere decomandate, cu o suprafata utila de 70 mp, situat la etajul 10 din 10 al unui bloc solid construit in anul 1980, reabilitat termic. Locuinta este compartimentata...

Suprafata 70 mp Decomandat Etaj 10 din 10 M 9 min. 239.3 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
119.000 €

bloc reabilitat, etajul 8/8, plus etaj tehnic, decomandat, totul nou, sapa turnata, instalatii electrice si sanitare schimbate, scoala si gradinita langa bloc, 3-4 minute piata si metrou.

Suprafata 60 mp An 1974 Decomandat Etaj 8 din 8 M 6 min. 239.3 Km
Bucuresti, ieri; 10:21
...
112.000 €

Disponibil spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in zona Drumul Fermei 69 – Popesti Leordeni, intr-un imobil edificat in anul 2013, cu regim de inaltime P+3, pozitionat la etajul 3. Apartamentul...

Suprafata 62 mp An 2013 Semidecomandat Etaj 3 din 3 239.4 Km
Ilfov, ieri; 22:09
...
94.000 €

apartament 3 camere cf. 2 sporit, situat la intersectia Liviu Rebreanu cu bd. 1 Decembrie 1918, decomandat, curat, fara amenajari, bloc reabilitat, la 2 min. de statii STB, acte la zi, se accepta credit,

Suprafata 60 mp An 1974 Decomandat Etaj 4 din 8 M 19 min. 239.4 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
120.000 €

Va prezentam un apartament de 3 camere situat in Titan, pe B-ul 1 Decembrie 1918 intersectie cu Postavarul, la 15 minute metrou, langa Auchan. Blocul este stradal, reabilitat, vederea este pe fata. Apartamentul...

Suprafata 65 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 6 din 10 M 13 min. 239.5 Km
Bucuresti, ieri; 18:42
...
123.500 €

de metrou 1 Decembrie. Va propun spre vanzare apartament cu 3 camere, suprafata 68 mp, etaj 3/4, anul 1976. Bloc anvelopat, mobilat utilat ceva de gas la usa. Zona Trapezului, Prevederii, situat la 5...

Suprafata 68 mp An 1976 Decomandat Etaj 3 din 4 239.5 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
180.000 €

Apartament de vanzare, 3 camere complet mobilat si utilat, exact ca in poze plus loc de parcare suprateran. Locuinta are o suprafata utila totala de 69,63 + 8,27 mp balcon inchis, fiind pozitionat la...

Suprafata 69 mp An 2017 Decomandat Etaj 2 din 3 239.5 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
153.815 €

COMISION 0% *Pentru aceasta proprietate nu se percepe comision din partea cumparatorului. Acest ansamblu rezidential este finalizat si gata pentru a va muta. Preturi: 1600 eur/mp +TVA (21%) * La...

Suprafata 85 mp An 2024 Decomandat Etaj 1 din 5 239.5 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
92.000 €

Va prezentam un apartament de 3 camere situat in zona Trapezului, la numai 3 minute metrou 1 Decembrie 1918, intr-un bloc reabilitat. Apartamentul este decomandat, are termopane, usa metalica, geam la...

Suprafata 58 mp An 1974 Decomandat Etaj 7 din 8 M 5 min. 239.5 Km
Bucuresti, ieri; 12:00
...
93.500 €

Trapezului, 5 minute metrou, confort 1, decomandat, etaj 4/4, bloc reabilitat, liber, acte ok, pret negociabil,

An 1975 Decomandat Etaj 4 din 4 M 5 min. 239.5 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
175.000 €

REF03B4595 Vanzare apartament cu 3 camere, semidecomandat, pozitionat intr-o zona excelenta din Sectorul 3, zona Titan - Ozana. Apartamentul este ideal pentru locuit,

Suprafata 65 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 4 din 4 M 4 min. 239.5 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
135.000 €

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare 3 camere etaj 11/11 Loc parcare subteran si 2 boxe mari contra cost 10.000 E Centrala bloc eficienta 4 lifturi 3 ap de aer conditional Se vinde...

Suprafata 70 mp An 2010 Decomandat Etaj 11 din 11 239.6 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
117.000 €

Trapezului, confort 1, semidecomnadat, etaj 1 din 4, bloc reabilitat termic, termopane, fara imbunatatiri recente, vedere mixta, situat la 5-6 min metrou 1 Decembrie 1918, acte la zi, se accepta credit

Suprafata 65 mp An 1974 Semidecomandat Etaj 1 din 4 M 5 min. 239.6 Km
Bucuresti, ieri; 16:03
...
133.826 €

Apartament 3 camere | Metrou | Preturi Promo + TVA Comision 0 - Direct Dezvoltator Preturi Promotionale - Imobil Nou La pretul afisat de adauga TVA DESCRIERE: Modern si avangardist, Ansamblul Rezidential...

Suprafata 57 mp An 2025 Semidecomandat Etaj 1 din 11 M 16 min. 239.6 Km
Bucuresti, ieri; 16:29
...
108.000 €

Va propunem un apartament de 3 camere situat in Titan, Jean Steriadi, biserica de lemn, pe strada Fetesti, la numai 15 minute metrou, langa Auchan si Penny. Apartamentul este situat la etajul 1 intr-un...

An 1970 Semidecomandat Etaj 1 din 4 M 12 min. 239.6 Km
Bucuresti, ieri; 15:24
...
162.503 €

Apartament 3 camere zona Titan | Direct Dezvoltator | Preturi Promo + TVA Comision 0 - Direct Dezvoltator Preturi Promotionale - Imobil Nou La pretul afisat de adauga TVA DESCRIERE: Modern si avangardist,...

Suprafata 72 mp An 2025 Semidecomandat Etaj parter din 11 239.7 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
135.000 €

COMISION 0% (zero) *Pentru aceasta propritate nu se percepe comision din partea cumparatorului! *Avantaj cumparator: NU se plateste TVA! *Plata pretului se va efectua in moneda EURO. *Modalitate de plata:...

Suprafata 69 mp An 2009 Semidecomandat Etaj 11 din 11 239.7 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
120.000 €

Apartamentul de 2 camere + birou tip 3A impresioneaza prin suprafata utila de 61.04 metri patrati, completata de un balcon de 14.49 metri patrati. Apartamentul va fi predat la cheie, cu finisaje moderne,...

Suprafata 62 mp An 2023 Decomandat Etaj 10 din 11 239.7 Km
HILS Republica Bucuresti, 29 August '25
...
123.000 €

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc reabilitat termic (izolat interior si exterior), pozitionat in zona 1 Decembrie 1918 – Theodor...

Suprafata 60 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 3 din 4 M 3 min. 239.7 Km
Bucuresti, ieri; 19:09
...
127.897 €

Apartament 3 camere Titan Preturi Promotionale +TVA Comision 0 - Direct Dezvoltator Preturi Promotionale - Imobil Nou La pretul afisat se adauga TVA DESCRIERE: Modern si avangardist, Ansamblul Rezidential...

Suprafata 60 mp An 2025 Decomandat Etaj parter din 11 M 17 min. 239.7 Km
Bucuresti, ieri; 16:17
...
95.000 €

Apartament de vanzare cu 3 camere decomandate, situat pe strada Ciucea, Sector 3, intr-un bloc reabilitat termic, construit in anul 1970. Locuinta are o suprafata utila de 64 mp si este situata la etajul...

Suprafata 64 mp An 1970 Decomandat Etaj 4 din 4 M 16 min. 239.7 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
129.500 €

Metrou Titan, 5 minute, reabilitat, amenajat modern, totul nou, in apropiere de Auchan, Lidl,Mega Image, Bebe Tei, P-ta Minis, Gradinite, scoli, parcuri, loc de joaca copiii, zona verde, Liber, 2 balcoane,...

Suprafata 70 mp An 1967 Semidecomandat Etaj 9 din 10 239.8 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
112.000 €

Agentie imobiliara va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, etaj 4/10, confort 1 sporit, an constructie 1979, suprafata 69,35 mp, cu 2 grupuri sanitare renovate, 2 debarale, cu balcon,...

Suprafata 69 mp An 1979 Decomandat Etaj 4 din 10 239.8 Km
Bucuresti, 23 Martie '26
...
160.000 €

Vand apartament cu 3 camere, situat in zona Titan, aproape de Auchan,

Suprafata 63 mp An 2019 Decomandat Etaj 3 din 5 239.8 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
151.000 €

Va prezentam un apartament de 3 camere situat in zona Trapezului, la 15 minute metrou 1 Decembrie 1918, chiar pe Marin Pazon intr-un bloc de 4 etaje. Apartamentul este decomandat, mobilat si utilat modern,...

Suprafata 73 mp An 2020 Decomandat Etaj 1 din 4 M 14 min. 239.8 Km
Bucuresti, ieri; 18:30
...
108.000 €

Suprafata 68 mp An 1970 Decomandat Etaj 1 din 4 M 13 min. 239.8 Km
Bucuresti, ieri; 10:54
...
220.000 €

Va prezentam un apartament de 3 camere situat in zona Trapezului, la 15 minute metrou 1 Decembrie 1918, chiar pe strada Marin Pazon intr-un bloc de 2 etaje, la un parter inalt. Imobilul dispune de o...

Suprafata 70 mp An 2018 Semidecomandat Etaj parter din 3 M 17 min. 239.8 Km
Bucuresti, ieri; 15:12
...
98.000 €

statia de tramvai Ozana, confort 1, centrala termica proprie, decomandat, parchet, termopan, usa metalica, cadastru, intabulare

Suprafata 73 mp An 1973 Decomandat Etaj 4 din 4 239.8 Km
Bucuresti, 06 Aprilie '26
...
123.000 €

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc reabilitat termic, pozitionat in zona 1 Decembrie 1918 – Theodor Pallady, la aproximativ 8 minute...

Suprafata 60 mp An 1970 Decomandat Etaj 3 din 4 M 6 min. 239.8 Km
Bucuresti, ieri; 12:48
...
120.000 €

Eurocity Estate va propune spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in zona 1 Decembrie, Trapezului, str. Burnitei, intr-un imobil nou, constructie 2012, mobilat complet si utilat, situat la mansarda...

Suprafata 60 mp An 2012 Semidecomandat Etaj 4 din 4 M 12 min. 239.9 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
112.900 €

Apartament 3 camere – Zona Titan Ozana Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, situat in zona Ozana, la etajul 2 din 4, intr-un imobil linistit si bine intretinut. Apartamentul beneficiaza de o...

Suprafata 65 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 2 din 4 M 14 min. 239.9 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
152.000 €

apartament trei camere 79 mp spatios, luminos, 2 balcoane dintre care unul inchis, etaj 3/6, bloc cu lift construit in 2016, centrala termica, aer conditionat, se vinde mobilat/utilat, zona linistita...

An 2016 Semidecomandat Etaj 3 din 6 M 10 min. 239.9 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
174.999 €

VG Real Estate va propune spre vanzare un apartament situat in zona Theodor Pallady, in complexul Hils Brauner la doar 7 minute de statia de metrou Nicolae Teclu. Informatii generale • Tipul apartamentului:...

Suprafata 63 mp An 2023 Semidecomandat Etaj 2 din 11 240.1 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
123.000 €

123.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract.   131.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract. Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente...

Suprafata 98 mp An 2025 Decomandat Etaj 4 din 11 240.1 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
160.000 €

proprietar (fara comision) vand ap 3 camere,2 bai, balcon ,terasa, etaj 3/4 confort 1, mobilat totul nou, actele in regula,

Suprafata 70 mp An 2018 Decomandat Etaj 3 din 4 240.1 Km
Bucuresti, ieri; 15:04
...
97.000 €

Ap 3 camere liber, sup 65 mp, semidec, et 4/4, bloc reabilitat, mobilat, utilat, cad, int, punct cardinal vest si est, pret disc.

Suprafata 65 mp Etaj 4 din 4 M 15 min. 240.2 Km
Bucuresti, ieri; 16:48
...
177.500 €

Sincron Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, 2 locuri de parcare, boxa, la etajul 1 din 3, intr-un imobil constructie 2008 situat pe Strada Fetesti, in zona...

Tur virtual Suprafata 78 mp An 2008 Decomandat Etaj 1 din 3 M 15 min. 240.3 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
159.900 €

Proprietar vand apartament 3 camere decomandat, stradal (Sos. Oltenitei nr. 15) inainte de Lidl. Apartament situat la etajul 2/4, intr-un bloc din 2011, foarte bine intretinut, cu lift si acces cu bariera....

Suprafata 72 mp An 2011 Decomandat Etaj 2 din 4 240.3 Km
Ilfov, ieri; 09:21
...
103.455 €

Apartament 3 camere Pantelimon Direct Dezvoltator - Comision 0 La pretul afisat se adauga TVA Complexul rezidential Periurban amplasat in orasul Pantelimon, reprezinta o oportunitate deosebita, intr-o...

Suprafata 61 mp An 2024 Decomandat Etaj 1 din 4 240.5 Km
Ilfov, 19 Mai '26
...
165.000 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady. Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare...

Suprafata 101 mp An 2025 Decomandat Etaj 2 din 4 240.5 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
105.149 €

Apartament 3 camere Pantelimon Direct Dezvoltator Comision 0 La pretul afisat se adauga TVA Complexul rezidential Periurban Pantelimon reprezinta o oportunitate deosebita, intr-o oaza de natura linistita,...

Suprafata 63 mp An 2024 Semidecomandat Etaj 1 din 4 240.6 Km
Ilfov, 17 Mai '26
...
167.000 €

Proprietatea are o suprafata utila de 70 metri patrati utili si se afla la primul etaj. Cuprinde 3 camere si 2 bai (una cu cada si una cu dus), 1 bucatarie mobilata complet si utilata, 2 balcoane cu supraf...

Suprafata 70 mp An 2025 Decomandat Etaj 1 din 4 240.8 Km
Bucuresti, ieri; 12:43
...
125.444 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady. Comision 0%. Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare...

Suprafata 83 mp Decomandat Etaj 1 din 3 240.9 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
67.000 €

Va propunem spre vanzare un apartament cu trei camere situat in zona centrala E60 comuna Tileagd intr-o locatie excelenta cu acces facil catre principalele puncte de interes din zona. Suprafata utila...

Suprafata 70 mp An 1990 Decomandat Etaj parter din 4 241 Km
Bihor, 17 Mai '26
...
92.000 €

Apartament 3 camere 68 mp utili, total decomandat, tip PB, complet renovat, mobilat, utilat, et 4 4 cu acoperis. -compartimentat astfel; 3 camere separate (2 dormitoare + 1 living separat), 1 baie, 1...

Suprafata 68 mp An 1990 Decomandat Etaj 4 din 4 241.1 Km
Bihor, 18 Mai '26
...
120.420 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract...

Suprafata 86 mp An 2027 Decomandat Etaj 1 din 4 241.2 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
76.033 €

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro. Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady. Comision 0%. Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA...