Case de vanzare

Subrubrica: casa
...
165.000 €

Apulum94 va ofera oportunitatea de a achizitiona un imobil situat in zona centrala a capitalei, la nici 400ml de Piata Alba Iulia, pe strada Popa Nan. Casa este construita in anul 1937, nu are risc seismic...

Suprafata utila 97 mp Teren 50 mp An 1937 3 camere M 18 min. 29.6 Km
Bucuresti, azi; 12:00
...
120.000 €

vand casa curte 2 camere, wc cu baie + 1 camera demisol 26 m amenajata ca o camera, apa, canal, disc.,

29.6 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
270.000 €

pret evaluare vila - 300.000 euro. Oferta speciala – reducere 30.000 euro la plata integrala. Pret final - 270.000 euro. Particular, vand vila la gri, situata pe str. Primaverii, in imediata apropiere...

Suprafata utila 313 mp Teren 427 mp An 2015 6 camere 29.7 Km
Bucuresti, 15 Aprilie '26
...
200.000 €

Casa de vanzare, tip Duplex – Domnesti | DOP Residence Direct proprietar Casa situata pe strada Crengutei, langa Curtea Domneasca, intr-o zona linistita, aproape de Mega Image si Jysk. Suprafata totala:...

Suprafata utila 120 mp Teren 331 mp An 2020 4 camere La cheie 29.7 Km
Ilfov, 17 Mai '26
...
411.000 €

Te-ai saturat si tu? De case urate. Invechite. Banale....Dar ca sa fie ieftine, asa trebuie sa fie. Sau poate ca nu.... Bun venit intr-o casa frumoasa. Moderna. Aerisita. Frumoasa. Eleganta. Luminoasa...

Suprafata utila 100 mp Teren 95 mp An 2020 4 camere La cheie 29.7 Km
Bucuresti
...
164.000 €

VB2426096 Ansamblu rezidential de case tip duplex - Prelungirea Ghencea, sector 5 - 164.000 euro TVA Vectorial Broker va prezinta un ansamblu rezidential format din 10 case moderne, amplasat in Prelungirea...

Suprafata utila 121 mp Teren 161 mp An 2025 4 camere La cheie 29.8 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
164.000 €

Ansamblu rezidential de case tip duplex - Prelungirea Ghencea, sector 5 - Locuinte finalizate - 164.000 euro TVA Stefi Residence este un ansamblu rezidential format din 10 case moderne, amplasat in...

Bucuresti, 17 Mai '26
...
172.000 €

Midara Group Estate iti prezinta in exclusivitate un ansamblu de case moderne in Pantelimon, disponibil direct de la dezvoltator. Fiecare locuinta este gandita pentru un stil de viata echilibrat, oferind...

Suprafata utila 89 mp Teren 190 mp An 2026 4 camere La cheie 29.8 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
275.000 €

CV P+1+garaj+curte, constructie 2006, locuita ocazional, toate facilitatile ,CF, stare foarte buna cu finisaje anilor 2006, pret 275000 euro, rugam si oferim maxima seriozitaate, comision agentie 3%+TVA...

Suprafata utila 250 mp Teren 475 mp An 2006 5 camere La cheie M 9 min. 29.8 Km
Ilfov, azi; 07:54
...
125.000 €

casa in stare foarte buna, construita in 2007, renovata in 2023, camere mari, are toate utilitatile, zona cu vecini civilizati,

Suprafata utila 100 mp Teren 289 mp An 2007 3 camere La cheie 29.8 Km
Ilfov, 05 Mai '26
...
370.000 €

la granita sector 5, iesire rapida in cartierul Drumul Taberei sector 6, casa individuala din caramida 5 camere, 3 grupuri sanitare, P+1E, complex rezidential, acces poarta automatizata, suprafata teren...

Suprafata utila 160 mp Teren 472 mp An 2025 5 camere La cheie 29.8 Km
Ilfov, 08 Mai '26
...
195.000 €

Domnesti str Luceafarului – zona linistita, doar case noi Utilitati: Gaz, curent, apa, canalizare Suprafata: 145 mp construiti 110 mp utili Curte 500mp cu drum de acces pana la casa cu gazon si sistem...

Suprafata utila 145 mp Teren 400 mp An 2025 4 camere La cheie 29.8 Km
Ilfov, ieri; 12:51
...
157.000 €

Locatie: Domnesti str Luceafarului – zona linistita, doar case noi. Utilitati: gaz, curent, apa, canalizare. Suprafata: 145 mp construiti 110 mp utili Curte 250 mp cu gazon si sistem de aspersoare...

Suprafata utila 145 mp Teren 250 mp An 2025 4 camere La cheie 29.9 Km
Ilfov, ieri; 12:51
...
220.000 €

Proprietar vand vila P+1, toate utilitatile. Aer conditionat,

Suprafata utila 180 mp Teren 250 mp An 2015 6 camere La cheie 29.9 Km
Bucuresti, azi; 15:03
...
145.000 €

Casa noua – finalizata, cu toate utilitatile Apa | Canal | Gaz | Curent Constructie 2023 Teren: 400 mp Suprafata utila: 130 mp Compartimentare: 4 dormitoare spatioase 2 bai moderne Living generos + bucatarie...

Suprafata utila 145 mp Teren 400 mp An 2023 5 camere La cheie 29.9 Km
Ilfov, ieri; 12:51
...
720.000 €

Va propun o casa situata in zona Dristorului - Rond Baba Novac cu acces rapid la Piata Alba Iulia. Casa are 6 camere (living + 5 dormitoare), a fost construita in 1940, cu structura din beton si caramida...

Suprafata utila 269 mp Teren 538 mp An 1940 6 camere M 10 min. 29.9 Km
Bucuresti, ieri; 17:31
...
1.690.000 €

Vila exclusivista P+1+M, teren 764 mp, finisaje premium, zona Unirii Va prezentam spre vanzare o vila deosebita, dispusa pe Parter + Etaj + Mansarda locuibila, terasa acoperita, situata in zona Timpuri...

Suprafata utila 540 mp Teren 764 mp An 2012 8 camere La cheie M 15 min. 29.9 Km
Bucuresti, azi; 12:27
...
183.000 €

vila individuala duplex, regim de inaltime P+1+M, Sc la sol 67 mp, Scd 180 mp, Su 147 mp + terasa + balcon, 4 camere + mansarda open space, 3 bai, terasa acoperita, balcon, teren in exclusivitate 170...

Suprafata utila 147 mp Teren 170 mp An 2020 5 camere La cheie 29.9 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
253.000 €

Vila individuala regim de inaltime P+1+M, Sc la sol 75 mp, Scd 225 mp, Sut 180 mp, 5 camere (cu dormitor la parter) + mansarda open space, 3 bai, terasa mare (22 mp), teren in exclusivitate 252 mp + cca....

Suprafata utila 180 mp Teren 252 mp An 2025 5 camere La cheie 29.9 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
399.000 €

Casa de vanzare pe strada Lanariei, la 50 de metri de intrarea in parcul Carol si la 5 min de mers pe jos de metrou Tineretului. Suprafata totala teren 205 ml, front stradal 8 ml. Amprenta casei 122 mp,...

Suprafata utila 122 mp Teren 205 mp An 1930 6 camere M 9 min. 30 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
550.000 €

Proprietate deosebita, un al stil de viata! Casa este formata din: subsol parter- bucatarie, living, dinning, baie etaj- 3 camere, 2 bai, dressing manasarda: pe intreaga suprafata a casei, amenajata...

Suprafata utila 210 mp Teren 2.100 mp An 2005 5 camere La cheie 30 Km
Ilfov, azi; 15:45
...
330.000 €

BVN va propune o casa de vanzare gata de utilizare intr-o zona linistita din Bucurestii Noi. Constructia este din beton si a fost finalizata in 2025. Dispune de garaj, aer conditionat, sistem de siguranta...

Suprafata utila 90 mp Teren 280 mp An 2025 3 camere La cheie 30 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
250.000 €

Va prezentam o casa primitoare, cu personalitate, situata intr-o zona centrala si linistita a Bucurestiului, la doar 5 minute de mers de Mall Vitan si 10 minute cu masina de Piata Unirii. Proprietatea,...

Suprafata utila 86 mp Teren 204 mp An 1940 4 camere La cheie 30 Km