Apartamente 2 camere de inchiriat

Subrubrica: 2 camere
...
500 €

Va oferim spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona ultracentrala, Cismigiu – Sala Palatului, la parter inalt (hochparter) al unui imobil cu 6 etaje, construit in anul 1929 si incadrat...

Suprafata 50 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 13 min. 7.4 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
750 €

apartament 2 camere 75 mp situat in apropierea lacului Grivita, la 5 minute de Piata Presei Libere, cu acces facil atat dinspre centrul orasului cat si dispre aeroportul Otopeni, din soseaua Gheorghe...

Suprafata 75 mp Mobilat Utilat M 17 min. 7.4 Km
Bucuresti, 20 Aprilie '26
...
750 €

Intr-un ansamblu rezidential modern din nordul Bucurestiului, in zona Bucurestii Noi – Straulesti, se afla acest apartament nou, gandit pentru un stil de viata urban, confortabil si eficient. Situat...

Suprafata 56 mp Decomandat M 4 min. 7.4 Km
Bucuresti, 29 Aprilie '26
...
550 €

7R-3683 Va oferim spre inchiriere, un apartament cu 2 camere, situat la intersectia strazilor Regina Maria-Libertatii, intr-un imobil, construit in anul 1991, confort 1, decomandat, etaj 8 din 8, avand...

Suprafata 64 mp Decomandat Mobilat Neutilat M 18 min. 7.4 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
750 €

Victoriei, Universitatea de arte, ultracentral, ap 2 camere, parter, semidecomandat, nou renovat lux, prima inchiriere, bloc lux, deosebit, materiale de calitate, marmura, tripan, usa blindata, totul...

Suprafata 60 mp Semidecomandat Nemobilat Neutilat M 9 min. 7.4 Km
Bucuresti, 28 Martie '26
...
450 €

Va prezint un STUDIO, situat la 10 minute de Parcul Carol.Apartamentul, aflat la etajul 6/12, este orientat spre Vest, oferindu-va oportunitatea de a va bucura de cele mai frumoase apusuri. Acesta este...

Suprafata 41 mp Decomandat Mobilat Utilat M 18 min. 7.4 Km
Bucuresti, ieri; 21:50
...
750 €

Apartament cu 2 camere, situat pe Calea Victoriei nr. 128, una dintre cele mai prestigioase si cautate zone din centrul Bucurestiului. Apartamentul se afla la etajul 4 din 7, intr-un imobil bine intretinut....

Suprafata 60 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 11 min. 7.4 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
2.500 RON

Apartament 2 camere de inchiriat, Intrarea Rigas, nr.29A, Sector 3, Bucuresti. Pentru detalii si vizionari, tel/whatsapp: 0757088367

Suprafata 53 mp Mobilat Utilat partial M 11 min. 7.5 Km
Bucuresti, 11 Februarie '26
...
400 €

Propunem spre inchiriere apartament 2 camere ultracentral in zona Ion Campineanu, Sala Palatului la 3 minute de parcul Cismigiu. Apartament cf 1 decomandat etaj 2/7, balcon generos, mobilat complet, masina...

Suprafata 50 mp Decomandat Mobilat Utilat M 10 min. 7.6 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
2.000 RON

Apartament 2 camere de inchiriat, str. Stirbei Voda, nr. 16, sector. 4, Bucuresti Detalii la numarul de telefon 0757088367

Suprafata 44 mp Nemobilat Neutilat M 12 min. 7.6 Km
Bucuresti, 28 Octombrie '25
...
649 €

VG Real Estate va propune spre inchiriere un apartament modern cu 2 camere, situat in Zona Sos Straulesti - Bucurestii Noi, ideal pentru familie/cuplu. Detalii proprietate: -Compartimentare: Semidecomandat...

Suprafata 52 mp Semidecomandat Nemobilat Neutilat 7.6 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...
400 €

2 camere confort 1 semidecomandat, mobilat, etaj 2/10, frigider, aragaz, masina de spalat, gresie, faianta, parchet, termopan,

Suprafata 54 mp Decomandat Mobilat Utilat M 9 min. 7.6 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...
750 €

Va prezentam o oferta de inchiriere a unui apartament de 2 camere situat in zona ultracentrala a Bucurestiului, la doar cativa pasi de Sala Palatului, Calea Victoriei si parcul Cismigiu. Acest apartament...

Suprafata 65 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 9 min. 7.7 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
2.500 RON

Apartament 2 camere de inchiriat, Piata Natiunile Unite, nr. 3-5, sector. 4, Bucuresti Detalii la numarul de telefon 0757088367

Suprafata 41 mp Mobilat Utilat M 8 min. 7.7 Km
Bucuresti, 16 Septembrie '25
...
450 €

Apartament cu charm, renovat, design italian, 2 camere, semidecomandat, et. 8/8, mobilat/utilat, 2 ap. Aer conditionat, masina de spalat, 2 frigidere, plita pe gaz, vedere exceptionala, Centrul Istoric,...

Suprafata 50 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 8 min. 7.7 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
400 €

Natiunile Unite Loteria Romana, 2 camere, cf. 1, semidec. etajul 3/6, mobilate si utilate, 2 balcoane, bloc izolat fara risc seismic, toate utilitatile, liber

Suprafata 54 mp Semidecomandat Mobilat Utilat 7.7 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
600 €

inchiriere apartament deosebit cu 2 dormitoare + living, mobilat, utilat modern Mobexpert, pozitie deosebita, Calea Victoriei langa Hotel Filitti. Apartamentul in apropiere de Centrul Istoric, Bucuresti....

Suprafata 70 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 8 min. 7.8 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
670 €

Inchiriere apartament cochet 2 camere, renovat recent, electrocasnice noi, la doi pasi de Ateneu, complet mobilat si utilat, semidecomandat, 70 mp utili, acces imediat mijloace de transport. - Agentia...

Suprafata 70 mp Semidecomandat Mobilat Utilat 7.8 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
400 €

Oferta reala (proprietar), ultracentral, in Dorobanti Capitale, cea mai dorita zona de lux; Cheltuielile mici fac diferenta: nu platiti intretinere, comision sau pierderile Radet (platiti utilitati, doar...

Suprafata 47 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 12 min. 7.8 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
339 €

Metrou Aparatori Patriei, strada Ionescu Gheorghe, etajul 1/8, decomandat, mobilat si utilat, liber, termen lung.

Suprafata 54 mp Decomandat Mobilat Utilat 7.8 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
750 €

Se ofera spre inchiriere apartament cu 2 camere, proaspat renovat integral in 2026, situat pe Calea Dorobanti, in proximitatea Colegiul National Ion Luca Caragiale. Locuinta are o suprafata utila de...

Suprafata 50 mp Decomandat M 10 min. 7.8 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
550 €

Se inchiriaza apartament de 2 camere in complex New City Residence Alba Iulia de pe strada Matache Dobrescu nr. 8. Apartamentul se afla la parter inalt, dispune de living generos si bucatarie open space....

Suprafata 50 mp Decomandat Mobilat Utilat partial 7.8 Km
Bucuresti, 17 Aprilie '26
...
550 €

Inchiriere apartament 2 camere, circular, complet mobilat si utilat, recent igienizat,et.4/9, cu acces imediat la mijloacele de transport in comun (metrou/ STB). Apartamentul este situat in una din cele...

Suprafata 50 mp Mobilat Utilat 7.9 Km
09 Mai '26
...
650 €

Proprietar, inchiriez apartament cu 2 camere la Piata Romana,et 8/9, ultracentral, la metrou. Apartamentul este proaspat renovat, curat, canapea noua; aspirator nou; parchet nou; cada noua;cu vedere foarte...

Suprafata 50 mp Decomandat Mobilat Utilat 7.9 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
750 €

Imaginati-va ca pasiti intr-un apartament generos, cu 2 camere si 80 mp, situat la parter inalt, care combina confortul modern cu linistea unei locatii centrale. Mobilat cu gust, spatiul este perfect...

Suprafata 71 mp Semidecomandat M 6 min. 7.9 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
700 €

Apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Victoriei – Iancu de Hunedoara, intr-o pozitie excelenta, cu acces rapid catre mijloace de transport, restaurante, birouri si puncte de interes din centrul...

Suprafata 67 mp Decomandat Mobilat partial Utilat partial 7.9 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
950 €

BVN va propune spre inchiriere un apartament de 2 camere, modern, mobilat si utilat, situat in una dintre cele mai apreciate locatii din Bucuresti, zona Herastrau - Aviatorilor, Apartamentul se preda...

Suprafata 45 mp Semidecomandat Mobilat Utilat 7.9 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
949 €

VG Real Estate va propune spre inchiriere un apartament modern cu 2 camere, intr-o zona premium, aproape de Parcul Herastrau, cartierele Aviatiei si Baneasa, mai exact Bd. Aerogarii, intr-un bloc boutique....

Suprafata 66 mp Semidecomandat Mobilat Neutilat 7.9 Km
Bucuresti, 18 Martie '26
...
550 €

Piata Dorobanti va oferim la inchiriere pe o strada laterala pe langa Petrom un ap. 2 cam. cf.1 semidec., 52 mp, in vila interbelica situata la etaj 2/3+pod cu centrala termica, mobilat si utilat la 550...

Suprafata 52 mp Circular Mobilat Utilat 8 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
550 €

2 camere sdec et 2/3, 60 mp, spatios, luminos, foarte curat, mobilat, utilat, centrala proprie, aer conditionat, 2 grupuri sanitare, zona sigura, linistita, valoare intretinere foarte mica. Termen lung....

Suprafata 60 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 15 min. 8 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
650 €

2/8, cf. 1, dec., 54 mp, vedere stradala, superba, centrala termica proprie, mobilat ultra modern, utilat complet, bloc reabilitat termic,centrala termica proprie,orientat pe Est, luminos, g+f+p+t, usa...

Suprafata 54 mp Decomandat Mobilat Utilat M 13 min. 8 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
730 €

ALL3326 Va propunem spre inchiriere un apartament de 2 camere, situat intr-una dintre cele mai apreciate zone ale capitalei

Suprafata 55 mp Decomandat Mobilat Utilat M 12 min. 8 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
750 €

Apartament lux inchiriat de proprietar. Apartamentul este situat in inima cartierului Dorobanti si se remarca printr-un design deosebit cu mobila de calitate si finisaje de lux. Pe langa o compartimentare...

Suprafata 65 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 13 min. 8 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
1.452 €

Apartament 2 camere, prima inchiriere, situat in complexul premium BHB Avenue – una dintre cele mai dinamice zone din nordul capitalei, in proximitatea hub-urilor de business din Barbu Vacarescu – Floreasca....

Suprafata 52 mp Semidecomandat 8.1 Km
Bucuresti, 28 Aprilie '26
...
750 €

ALL3312 Agentia imobiliara ALLIMOB va prezinta spre inchiriere un apartament cu 2 camere, situat in zona Sisesti. Cu o suprafata totala de 64 mp, semidecomandat, situat la etajul 3 al unui bloc cu 11...

Suprafata 56 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 18 min. 8.1 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
499 €

Inchiriez apartament ultracentral 2 camere zona Piata Romana-Dorobanti-ASE, Bd. Dacia, renovat, la 5 minute metrou Piata Romana, bloc reabilitat termic, decomandat, suprafata aprox. 65 mp, etaj 3/7, complet...

Suprafata 65 mp Decomandat Mobilat Utilat M 6 min. 8.1 Km
Bucuresti, 30 Aprilie '26
...
1.200 €

Apartament utilat, vedere spate, et 8, 30 metri metrou

Suprafata 55 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 3 min. 8.2 Km
Bucuresti, 04 Mai '26
...
750 €

Apartament 65mp, mansarda/ P+3+M, semidecomandat, ascensor, constructie 2005, renovat, centrala proprie, aer conditionat, complet utilat.

Suprafata 65 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 18 min. 8.2 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
500 €

Apartament 2 camere semidecomandat, etaj 2, mobilat utilat, renovat, aer conditionat, parchet termopan, masina spalat, usa metalica,

Suprafata 52 mp Semidecomandat Mobilat Utilat M 4 min. 8.2 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
700 €

Va propun spre inchiriere un apartament cochet situat intr-un bloc de locuinte , la intersectia Polona cu Stefan cel Mare. Spatiul este compus din 2 camere decomandate , hol spatios ,baie ,bucatarie...

Suprafata 60 mp Decomandat Mobilat Utilat 8.2 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
690 €

Ocazie! Proprietar ofer la inchiriat spatiu clasa A etaj 3 din 5 pretabil pentru birouri la.pretul de 750 eur chirie lunara sau 700 eur chirie avans 6 luni. Curte proprie,.loc de fumat la comun, metrou...

Suprafata 100 mp Semidecomandat Nemobilat Utilat M 3 min. 8.2 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
500 €

Agentia Confort Casa va propune spre inchiriere un apartament de 2 camere decomandat, cochet, in suprafata de 55 mp, la 5 minute de metrou Stefan cel Mare, situat la intersectia Str. Polona cu Stefan...

Suprafata 55 mp Decomandat Mobilat Utilat 8.3 Km
Bucuresti, ieri; 19:15
...
600 €

Intr-una dintre zonele linistite si in plina dezvoltare din nordul Bucurestiului, Sisesti – Vatra Noua, se afla acest apartament cu 2 camere decomandate, disponibil pentru inchiriere. Spatiul este gandit...

Suprafata 58 mp Decomandat 8.3 Km
Bucuresti, 29 Aprilie '26
...
1.000 €

B-North Real Estate is pleased to offer for rent a spacious 2-bedroom apartment, located in the heart of one of Bucharest's most prestigious residential areas — Herastrau, Soseaua Nordului. Situated on...

Suprafata 66 mp Decomandat 8.3 Km
Bucuresti, ieri; 20:32
...
650 €

Va propunem spre inchiriere un superb apartament de 2 camere decomandat situat in Piata Unirii langa Hotel Horoscop, vedere spre strada si Dambovita, mobilat si utilat, renovat recent, dotat cu boiler,...

Suprafata 70 mp Decomandat Mobilat Utilat M 1 min. 8.3 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
1.000 €

One Mircea Eliade 2022, Primaverii, Floreasca, Paza 24/24. Lux 3 camere 61 mp cu Terasa, Utilat 2023, et 7/15, Loc de Parcare Subteran inclus in pretul de 1000 euro + TVA. Centrala Proprie Incalzire...

Suprafata 61 mp Decomandat Mobilat Utilat 8.3 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
450 €

va oferim la inchiriere in regim hotelier (70 euro/zi) pe str. Serban Voda in spatele bisericii Spiridon cel Nou un ap. 2 cam. cf. 1 semidec., 45 mp situat intr-o vila interbelica la et. 1/1+pod si avand...

Suprafata 45 mp Semidecomandat Mobilat Utilat 8.4 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
550 €

Va prezentam un apartament de 2 camere situat pe Dimitri Cantemir, la numai 5 minute metrou Piata Unirii, intr-un bloc reabilitat la etajul 1. Apartamentul este decomandat, complet renovat, mobilat si...

Suprafata 52 mp Decomandat Mobilat Utilat 8.4 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
540 €

Ap. superb cu curte, terasa, loc parcare subteran, particular, bloc nou de 3 etaje, finisaje lux (marmura, instalatii Gorenje, centrala Vaillant), adapost antiatomic, apropiere metrou. Suprafata 65 mp...

Suprafata 65 mp Decomandat Mobilat Utilat 8.4 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
2.000 RON

Apartament 2 camere de inchiriat, Bd. Corneliu Coposu, nr. 1B, sector. 3, Bucuresti Detalii la numarul de telefon 0757088367

Suprafata 37 mp Nemobilat Utilat partial M 3 min. 8.4 Km
Bucuresti, 16 Septembrie '25
Articole recomandate
A investi sau nu în imobiliare – sfaturi, mituri și cifre

Fix & rent sau fix & flip; Care e treaba cu „metoda leverage”; Nu investiți în ce nu înțelegeți și nu...

17.01.2024 Imobiliare 11.936
Cum și când declari contractul de chirie la ANAF

Acte necesare pentru declararea contractelor de închiriere la ANAF; Avantajul înscrierii contractului...

29.03.2024 Utile 120.879
Închiriere în regim hotelier sau pe termen lung, cum ieși mai bine?

Condiții legale pentru închirierea pe termen scurt; Avantaje și dezavantaje, exemple de calcul; Tipuri...

04.08.2023 Imobiliare 18.850

Descopera cele mai recente anunturi de inchirieri apartamente 2 camere din Bucuresti - Ilfov

Pe Anuntul Telefonic gasesti cele mai noi anunturi cu apartamente 2 camere de inchiriat in Bucuresti - Ilfov sau alte orase din tara, direct de la proprietari, agentii sau dezvoltatori imobiliari. Indiferent de bugetul de care dispui, aici gasesti preturi atractive si pentru orice buzunar.